Cutting Ventilation Hole

VÄRSKEÕHUKLAPPIDE PAIGALDUS

Värskeõhuklapp võimaldab värske õhu sissevoolu ruumidesse akent avamata, kaitseb tänavamüra ja tolmu eest, kõrvaldab niiskust.

Kui Teie kodus on loomulik õhuvahetusrežiim ja plastaknad, siis on ruumide ideaalse mikrokliima saavutamiseks vaja värske õhu sissevoolu. Värske õhu sissevoolu võimaldab paigaldatud värskeõhuklapp.

Praegusajal on kaks värskeõhuklappide liiki:

1. Seinal paiknev konstruktsioon. Selline mudel on enamlevinud ja tavakasutatav. Visuaalselt kujutab seade seinas toru, millel väljaspool ees ainult õhuvõre. Sellise õhuvõre taha seina paigaldatakse tihti täiendavaid filtreerimis- ja müraisolatsioonisüsteeme. Tuleb märkida, et seestpoolt on aval suurem läbimõõt, et võimaldada värske õhu sissevoolu vajalikus mahus.
2. Ventilatsiooniklapp, mis on nüüdisaegse akna tarindisse sisseehitatud. Sellistel ventilatsioonisüsteemidel on puudusi: puudub võimalus filtrite paigaldamiseks ja külmumine talvel.

OÜ Arnison Grupp pakub seina-tüüpi värskeõhuklappide paigaldust. Vastavalt kliendi soovile aitame valida värskeõhuklapi tüübi ja mudeli. Puurime hoolikalt vajaliku läbimõõduga ava ja paigaldame värskeõhuklapi.

– Pakkumised ja konsultatsioon on tasuta.

Kindlasti pöörduge OÜ Arnison Gruppi spetsialisti poole täiendava info saamiseks!

Copyright © 2017

Arnison Grupp OÜ
J. Vilmsi 47 Tallinn 11315 Estonia

Mobile:  +372 53 244 544
Email:     info@arnisongrupp.ee